Про нас

Ми – IT PRO – молода, але дуже амбітна компанія, яка представляє своїм клієнтам європейські ІТ – продукти. З моменту заснування в 2018 році у своїй діяльності ми керуємось сучасними принципами роботи, поєднуємо ентузіазм співробітників та здатність впроваджувати інноваційні рішення. Ми цінуємо роботу наших партнерів з 20 -річним досвідом розвитку та впровадження інформаційних технологій, без яких сучасний світ неможливо уявити.

Наша мета – надати підприємствам, установам, організаціям та громадянам сучасні цифрові інструменти, застосування яких у повсякденному житті дозволяє ефективніше використовувати внутрішні ресурси, забезпечує мобільність, мотивує на вдосконалення та вирішує проблеми, які виникають сучасними засобами.

Ми представляємо на українському ринку два інноваційні ІТ-продукти: систему управління документами та процесами Deka Office та освітню інформаційну систему з функцією електронного щоденника та журналу «Моя Школа». Дані ІТ-продукти розроблені за допомогою сучасних засобів програмування і займають лідируючі позиції у своїй галузі.

Пишаємося нашими партнерськими відносинами з органами влади, освіти та підприємствами різних типів в усіх регіонах України. Ми постійно розвиваємо та вдосконалюємо наші системи і разом з ними стаємо краще.

inovations
#автоматизація

Deka Office

Продукт був розроблений у 2004 році як інструмент зберігання документів з мінімальними можливостями пошуку та маршрутизації. Сьогодні вона постійно розвивається та вдосконалюється. Це повноцінна система управління документами та процесами з багатьма корисними функціями: архівація документів, електронний підпис, обробка складних процесів (напр. інтеграція поштових та інших зовнішніх систем) та багато інших рішень, без яких діяльність сучасних підприємств неможлива в сучасному світі. Для невеликих компаній та ОТГ ми пропонуємо хмарну версію програми – систему Deka Cloud.

Моя школа

Створений у 2004 році продукт, розроблений ентузіастами, був інструментом для демонстрації досягнень учнів однієї школи в кіберпросторі. Сьогодні це найпопулярніша електронна система для шкіл у Литовській Республіці, який використовують 70% навчальних закладів Литви. Система «Моя школа» повністю адаптована до вимог сучасної української освіти. Вона постійно вдосконалюється, щоб повністю задовільнити потреби користувачів та усіх типів ЗЗСО.

Клієнти