Старт нового навчального року для шкіл системи «Моя Школа»

Першого вересня розпочався новий навчальний рік з новими викликами та задачами. Проте, для всіх ЗЗСО системи «Моя Школа» це не стало проблемою і вони з легкістю приступили до навчання.

Адже, система «Моя Школа» забезпечує сучасний стаціонарний та дистанційний освітній процес. До початку нового навчального року система була оновлена, удосконалена відповідно до потреб та прохань шкіл і разом з тисячами користувачів вступила до нового періоду навчального процесу. З першого вересня 2021 року стартувала велика кількість пілотних проектів та безпосередніх впроваджень системи в різних частинах України, в т.ч. в Київській, Тернопільській, Полтавській, Хмельницьких областях.

«Моя Школа» – електронна система, яка поєднує в собі електронний журнал та щоденник, функціонали стаціонарного та дистанційного навчання створюючи єдину внутрішню мережу комунікації всіх суб’єктів освітнього процесу.

Ми завжди відкриті до плідної співпраці з користувачами наших електронних систем. Якщо у Вас є побажання або запитання з приводу системи «Моя Школа», Ви можете звернутися до нашого Контакт-центру в Україні:

+380 630 212 022
[email protected]

Подати заявку на приєднання до системи «Моя Школа»: http://www.moiashkola.ua/register