Участь у Литовсько-Українському бізнес-форумі у м. Миколаїв

15 вересня компанія «АЙТІ ПРО» взяла участь у Литовсько-Українському бізнес-форумі, який пройшов у м. Миколаїв. Метою проведення даного заходу було обговорення можливостей співпраці та налагодження бізнес-зв’язків.

Форум було організовано за участі Посольства Литовської Республіки в Україні, Почесного консула Литовської Республіки у Миколаївській області та місцевої влади.

Директор ТОВ «АЙТІ ПРО» Редас Лаукіс ознайомив присутніх з можливостями та напрямками співпраці із компанією, акцентувавши увагу на необхідності та доступності цифровізаційних процесів для України шляхом впровадження апробованих багаторічним використанням систем компанії. А саме: системою електронного документообігу DEKA OFFICE, хмарною версією системи електронного документообігу DEKA OFFICE CLOUD та багатофункціональною системою для закладів загальної середньої освіти «Моя Школа».

Даний захід був насичений різними обговореннями, в тому числі обговореннями можливостей роботи даних систем у Миколаївському регіоні та ознайомлення з їх функціональними призначеннями.